Insurance Theme (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
