Insurance Theme (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Help
gl: Axuda

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Titles
gl: Títulos

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Main background
gl: Fondo principal
