Intelligence (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (54 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: content
is: innihald

en: Groups
is: Hópar

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Social networks
is: Samfélagsmiðlar

en: Categories
is: Flokkar

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Country
is: Land

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: View
is: Skoða

en: Modules
is: Einingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Search keywords
is: Leita í lykilorðum

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Email
is: Netfang

en: Options
is: Möguleikar

en: Page
is: Síða

en: Module
is: Eining

en: Comment
is: Ummæli

en: Location
is: Staðsetning

en: Mode
is: Hamur

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Medium
is: Miðlungs

en: Phone
is: Sími

en: Company
is: Fyrirtæki

en: General
is: Almennt

en: Events
is: Viðburðir

en: Filters
is: Síur

en:  ago
is:  síðan

en: filters
is: síur

en: City
is: Borg

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Visitor
is: Gestur

en: Website
is: Vefsíða

en: Completed
is: Lokið

en: Information
is: Upplýsingar

en: Authors
is: Höfundar

en: custom
is: sérsniðið

en: Contact form
is: Samskiptaform
