Intelligence (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (71 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: System
bo: མ་ལག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Top pages
bo: དྲ་ངོས་རྒྱུགས་ཆེ་བ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Visitor
bo: ཀློག་མཁན

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: field
bo: གནས་ཁོངས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Landing page
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས།

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: View comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ལ་ལྟ་བ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: language
bo: སྐད་རིགས
