Intelligence (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (45 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: content
gu: સામગ્રી

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Age
gu: ઉંમર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Top pages
gu: તાજેતરની પૃષ્ઠ મુલાકાતો

en:  ago
gu:  અગાઉ

en: City
gu: શહેર

en: Key
gu: ચાવી

en: ago
gu: પહેલા

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Interests
gu: રસપ્રદ પ્રવૃતિઓ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: View comment
gu: ટિપ્પણી જુઓ
