Intelligence (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (54 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: content
jv: kontén

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Categories
jv: Kategori

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Country
jv: Negara

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Options
jv: Opsi

en: Page
jv: Kācā

en: Module
jv: Modul

en: Comment
jv: Komèntar

en: Score
jv: Skor

en: Location
jv: Lokasi

en: Advanced
jv: Mahir

en: Medium
jv: Sedheng

en: General
jv: Umum

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Top pages
jv: Kaca paling dhuwur

en: Key
jv: Kunci

en: Sources
jv: Sumber

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: Visitor
jv: Dhayoh

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: View comment
jv: Ndeleng komèntar

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Contact form
jv: Formulir kontak

en: language
jv: basa
