Intelligence (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: content
kk: контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Categories
kk: Категория

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: Location
kk: Орналасуы

en: Mode
kk: күй

en: Medium
kk: Орташа

en: System
kk: Системасы

en: General
kk: Басты

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Top pages
kk: Ең күшті беттер

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Visitor
kk: Кіруші

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: language
kk: Тіл
