Intelligence (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (46 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Age
nn: Alder

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Categories
nn: Kategoriar

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: path
nn: sti

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Location
nn: Stad

en: Mode
nn: Modus

en: Phone
nn: Telefon

en: Filters
nn: Filter

en: City
nn: By

en: Sources
nn: Kjelder

en: View user profile.
nn: Sjå brukarprofil.

en: comment
nn: kommentar

en: Rating
nn: Karakter

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Contact form
nn: Kontaktskjema
