Intelligence (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (108 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: content
sv: innehåll

en: Groups
sv: Grupper

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Age
sv: Ålder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: unknown
sv: okänd

en: Social networks
sv: Sociala nätverk

en: Categories
sv: Kategorier

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Country
sv: Land

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Modules
sv: Moduler

en: Section
sv: Sektion

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: path
sv: sökväg

en: Search keywords
sv: Nyckelord för sökning

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Email
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: Submitted
sv: Skickad

en: Page
sv: Sida

en: Event type
sv: Typ av händelse

en: Module
sv: Modul

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Score
sv: Poäng

en: Location
sv: Plats

en: Mode
sv: Läge

en: sources
sv: källor

en: Advanced
sv: Utökad

en: Medium
sv: Mellan

en: dimensions
sv: mått

en: Phone
sv: Telefon

en: Company
sv: Företag

en: General
sv: Allmän

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Goal
sv: Mål

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Top pages
sv: Mest populära sidor

en: Filters
sv: Filter

en: Ops
sv: Alt

en: filters
sv: filter

en: Flag
sv: Flagga

en: City
sv: Stad

en: Gender
sv: Kön

en: Key
sv: Nyckel

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: ago
sv: sedan

en: Sources
sv: Källor

en: Browser
sv: Webbläsare

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: Source
sv: Källa

en: Visit
sv: Besök

en: Visitor
sv: Besökare

en: Website
sv: Webbplats

en: Completed
sv: Slutförd

en: comment
sv: kommentar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Form
sv: Formulär

en: @user's picture
sv: Bild för @user

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Screen
sv: Skärm

en: Submission date
sv: Datum för inlägg

en: Report settings
sv: Inställningar för rapport

en: Page path
sv: Sökväg till sida

en: custom
sv: anpassad

en: field
sv: fält

en: Update settings
sv: Uppdatera inställningar

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: User roles
sv: Användarroller

en: Rating
sv: Betyg

en: Admin
sv: Administrera

en: View comment
sv: Visa kommentar

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Are you sure you want to delete @name?
sv: Är du säker på att du vill ta bort @name

en: Description of the attribute.
sv: Beskrivning av egenskapen.

en: Callback
sv: Återanrop

en: Visitors
sv: Besökare

en: Visits
sv: Besök

en: Contact form
sv: Kontaktformulär

en: language
sv: språk

en: Location type
sv: Platstyp

en: TODO.
sv: Att göra.

en: Goals
sv: Mål
