Intelligence (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (48 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: path
ug: تارماق يولى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Location
ug: ئورنى

en: Mode
ug: مودېل

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: System
ug: سېستىما

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: filters
ug: سۈزگۈچلەر

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Source
ug: مەنبە

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Visitor
ug: سەيياھ

en: Website
ug: تور بەت

en: comment
ug: باھا

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر

en: Contact form
ug: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى

en: language
ug: تىل
