Intelligence (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Location
ne: स्थान

en: Mode
ne: प्रकार

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Medium
ne: माध्यम

en: System
ne: प्रणाली

en: Sources
ne: स्रोत

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Source
ne: स्रोत

en: Visitor
ne: आगंतुक

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: language
ne: भाषा
