Intelligence (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (49 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: content
mn: агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: path
mn: зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Location
mn: Байрлал

en: Mode
mn: Горим

en: Medium
mn: Дундаж

en: System
mn: Систем

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Top pages
mn: Хамгийн их хандалттай хуудсууд

en: Browser
mn: Хөтөч

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: Visitor
mn: Зочин

en: field
mn: талбар

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Visitors
mn: Зочид

en: language
mn: хэл
