Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (76 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: content
af: inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Age
af: Ouderdom

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: unknown
af: onbekend

en: Tags
af: Etikette

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Categories
af: Kategorieë

en: view
af: bekyk

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: path
af: pad

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Comment
af: Kommentaar

en: Score
af: Punt

en: Location
af: Ligging

en: sources
af: bronne

en: System
af: Stelsel

en: Referrer
af: Verwyser

en: Sources
af: Bronne

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Source
af: Bron

en: People
af: Mense

en: Visitor
af: Besoeker

en: details
af: besonderhede

en: comment
af: kommentaar

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: Reports
af: Verslae

en: Contact form
af: Kontak-vorm

en: language
af: taal
