Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (47 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Location
am: ቦታ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: Source
am: ምንጭ

en: comment
am: አስተያይት

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: language
am: ቋንቋ
