Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (68 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: content
ast: conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Categories
ast: Categoríes

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Modules
ast: Preseos

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Comment
ast: Comentariu

en: Location
ast: Llugar

en: Mode
ast: Mou

en: Medium
ast: Mediu

en: System
ast: Sistema

en: General
ast: Xeneral

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Top pages
ast: Páxines principales

en: Filters
ast: Filtros

en: Key
ast: Llave

en: Sources
ast: Fontes

en: Browser
ast: Restolador

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: People
ast: Xente

en: Standard
ast: Estándar
