Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (124 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Email address
cs: E-mail

en: Item
cs: Položka

en: content
cs: obsah

en: Groups
cs: Skupiny

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Age
cs: Věk

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Tags
cs: Štítky

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Social networks
cs: Sociální sítě

en: Categories
cs: Kategorie

en: view
cs: zobrazit

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Modules
cs: Moduly

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: path
cs: cesta

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: hours
cs: hodiny

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Page
cs: Stránka

en: Module
cs: Modul

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Comment
cs: Komentář

en: Score
cs: Skóre

en: Location
cs: Místo

en: Mode
cs: Režim

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Medium
cs: Střední

en: System
cs: Systém

en: Phone
cs: Telefon

en: Terms
cs: Termíny

en: Company
cs: Společnost

en: General
cs: Obecné

en: Events
cs: Události

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Top pages
cs: Nejnavštěvovanější stránky

en: Filters
cs: Filtry

en:  ago
cs:  před

en: filters
cs: filtry

en: City
cs: Město

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Key
cs: Klíč

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Sources
cs: Zdroje

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Source
cs: Zdroj

en: People
cs: Uživatelé

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: Website
cs: Webová stránka

en: details
cs: detaily

en: comment
cs: komentář

en: Storage
cs: Ukládání

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Information
cs: Informace

en: Form
cs: Formulář

en: Debug
cs: Ladění

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Reports
cs: Logy

en: Report settings
cs: Nastavení hlášení

en: field
cs: pole

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Domain name
cs: Název domény

en: Admin
cs: Administrátor

en: View comment
cs: Zobrazit komentář

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Are you sure you want to delete @name?
cs: Opravdu smazat @name?

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: language
cs: jazyk

en: Top visitors
cs: Nejčastější návštěvníci

en: time
cs: čas

en: Submission
cs: Odeslaný formulář

en: Entity types
cs: Typy entit

en: of @bundle-key %name
cs: @bundle-key %name
