Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (55 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: Top pages
dz: ཤོག་ལེབ་དྲག་ཤོས་ཚུ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Visitor
dz: ལྟ་སྐོར་པ་

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་

en: Top visitors
dz: ལྟ་སྐོར་པ་དྲག་ཤོས་ཚུ་
