Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (132 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Item
et: Kirje

en: content
et: sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: unknown
et: tundmatu

en: Tags
et: Sildid

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Social networks
et: Sotsiaalvõrgustikud

en: Categories
et: Kategooriad

en: view
et: näita

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Modules
et: Moodulid

en: Section
et: Sektsioon

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Event
et: Sündmus

en: 1 hour
et: 1 tund

en: path
et: asukoht

en: Search keywords
et: Otsingu võtmesõnad

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: Submitted
et: Vastatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Module
et: Moodul

en: To
et: Kellele

en: Contacts
et: Kontaktid

en: From
et: Kellelt

en: Comment
et: Kommentaar

en: Score
et: Tulemus

en: Location
et: Asukoht

en: Mode
et: Viis

en: Advanced
et: Täpsem

en: Medium
et: Keskmine

en: System
et: Süsteem

en: Phone
et: Telefon

en: Terms
et: Terminid

en: Company
et: Asutus

en: General
et: Üldine

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Referrer
et: Viitaja

en: Top pages
et: Enim vaadatud lehed

en: Filters
et: Filtrid

en: filters
et: filtrid

en: Flag
et: Lipp

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Full name
et: Täisnimi

en: Gender
et: Sugu

en: Key
et: Võti

en: Tokens
et: Märgised

en: Sources
et: Allikad

en: Browser
et: Brauser

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Source
et: Allikas

en: People
et: Kasutajad

en: Visitor
et: Külastaja

en: Standard
et: Standardne

en: details
et: üksikasjad

en: comment
et: kommentaar

en: Storage
et: Ladu

en: Submissions
et: Vastused

en: Webform
et: Veebivorm

en: Information
et: Andmed

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Reports
et: Raportid

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: Page path
et: Lehekülje teekond

en: field
et: väli

en: Update settings
et: Uuenduste seaded

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Rating
et: Hinnang

en: Admin
et: Administraator

en: View comment
et: Vaata kommentaari

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Visitors
et: Külastajad

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: language
et: keel

en: Top visitors
et: Enim külastanud

en: Title override
et: Pealkirja üle kirjutamine

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: Submission
et: Vastus

en: Entity types
et: Olemi tüübid
