Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (147 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Item
fi: Nimike

en: content
fi: sisältö

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Age
fi: Ikä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: unknown
fi: tuntematon

en: Tags
fi: Tagit

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: view
fi: näkymä

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Number
fi: Numero

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Modules
fi: Moduulit

en: Section
fi: Osio

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Event
fi: Tapahtumat

en: path
fi: polku

en: Search keywords
fi: Hakusanat

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Submitted by
fi: Lähettäjä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: All
fi: Kaikki

en: hours
fi: tunnit

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Page
fi: Sivu

en: Module
fi: Moduuli

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: From
fi: Lähettäjä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Score
fi: Tulos

en: Location
fi: Sijainti

en: Mode
fi: Tila

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Medium
fi: Keskiverto

en: dimensions
fi: koot

en: System
fi: Järjestelmä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Terms
fi: Termit

en: Company
fi: Yritys

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Goal
fi: Tavoite

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Targets
fi: Kohteet

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Top pages
fi: Suosituimmat sivut

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Ops
fi: Toiminnot

en: filters
fi: suodattimet

en: Flag
fi: Lippu

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Key
fi: Avain

en: Tokens
fi: Merkit

en: Sources
fi: Lähteet

en: Browser
fi: Selain

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: Source
fi: Lähde

en: People
fi: Käyttäjät

en: Visitor
fi: Vierailija

en: Standard
fi: Standardi

en: details
fi: yksityiskohdat

en: comment
fi: kommentti

en: Storage
fi: Tallennus

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Information
fi: Tietoa

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: Form
fi: Kaavake

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Sections
fi: Osiot

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Organization
fi: Organisaatio

en: User profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Screen
fi: Ruutu

en: Reports
fi: Raportit

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: Page path
fi: Sivun polku

en: field
fi: kenttä

en: Update settings
fi: Päivitysasetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Rating
fi: Arvio

en: Landing page
fi: Laskeutumissivu

en: Admin
fi: Ylläpito

en: View comment
fi: Näytä kommentti

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Are you sure you want to delete @name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa @name?

en: Callback
fi: Paluufunktio

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Contact form
fi: Yhteydenotto

en: language
fi: kieli

en: Top visitors
fi: Eniten vierailleet

en: Title override
fi: Ohita otsikko

en: Add event
fi: Lisää tapahtuma

en: Published date
fi: Julkaisupäivämäärä

en: static
fi: staattinen

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: Submission
fi: Lähetys

en: - Default -
fi: - Oletus -

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
