Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Dashboard
ga: Deais
