Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: comment
ht: kòmantè

en: Contact form
ht: Fòmilè kontak
