Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (71 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Age
ka: ასაკი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: view
ka: ნახვა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Modules
ka: მოდულები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Module
ka: მოდული

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Score
ka: ქულა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Medium
ka: საშუალო

en: System
ka: სისტემა

en: General
ka: ზოგადი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Key
ka: გასაღები

en: Sources
ka: წყაროები

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Source
ka: წყარო

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Visitor
ka: სტუმარი

en: details
ka: დეტალები
