Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (84 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Item
km: ធាតុ

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: path
km: ផ្លូវ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Location
km: ទីតាំង

en: Mode
km: របៀប​

en: Medium
km: មធ្យម

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Top pages
km: ទំព័រ​ពេញ​និយម

en: Filters
km: តម្រង

en: Key
km: សំខាន់

en: Sources
km: ប្រភព

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: People
km: មនុស្ស

en: Visitor
km: អ្នក​ទស្សនា

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: field
km: វាល

en: View comment
km: មើល​មតិយោបល់

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​

en: language
km: ភាសា​

en: Top visitors
km: អ្នក​ចូលទស្សនា​ឆ្នើម​
