Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (131 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Item
lt: Elementas

en: content
lt: turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Age
lt: Amžius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: peržiūrėti

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Section
lt: Sekcija

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Event
lt: Įvykis

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: path
lt: kelias

en: Search keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Page
lt: Puslapis

en: Module
lt: Modulis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Comment
lt: Komentaras

en: Location
lt: Vieta

en: Mode
lt: Būdas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: dimensions
lt: matmenys

en: System
lt: Sistema

en: Phone
lt: Telefonas

en: Terms
lt: Terminai

en: Company
lt: Įmonė

en: General
lt: Bendras

en: Events
lt: Įvykiai

en: Goal
lt: Tikslas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Filters
lt: Filtrai

en: filters
lt: filtrai

en: Flag
lt: Pažymėti

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Key
lt: Raktas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Browser
lt: Naršyklė

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Source
lt: Šaltinis

en: People
lt: Žmonės

en: Visitor
lt: Svečias

en: Standard
lt: Standartinis

en: details
lt: smulkiau

en: comment
lt: komentaras

en: Storage
lt: Saugykla

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Webform
lt: Web forma

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Preset
lt: Numatyta

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos

en: custom
lt: savitas

en: field
lt: laukelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Rating
lt: Reitingas

en: Admin
lt: Adminas

en: View comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Are you sure you want to delete @name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @name?

en: Description of the attribute.
lt: Požymio aprašymas

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: language
lt: kalba

en: Top visitors
lt: Dažniausi lankytojai

en: Submission
lt: Pateikimas

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: submission
lt: pateikimas
