Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (131 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Tags
lv: Birkas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Social networks
lv: Sociālie tīkli

en: Categories
lv: Kategorijas

en: view
lv: skatīt

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Event
lv: Notikums

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: path
lv: ceļš

en: Search keywords
lv: Meklējamie atslēgvārdi

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Page
lv: Lapa

en: Module
lv: Modulis

en: To
lv: Kam

en: Contacts
lv: Kontakti

en: From
lv: No

en: Comment
lv: Komentārs

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Mode
lv: Režīms

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Medium
lv: Vidējs

en: System
lv: Sistēma

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Company
lv: Uzņēmums

en: General
lv: Galvenie

en: Events
lv: Notikumi

en: Goal
lv: Mērķis

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Top pages
lv: Biežāk apmeklētās lapas

en: Filters
lv: Filtri

en: filters
lv: filtri

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: sort
lv: kārtot

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Key
lv: Atslēga

en: API key
lv: API atslēga

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Sources
lv: Avoti

en: Browser
lv: Pārlūks

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Source
lv: Avots

en: People
lv: Cilvēki

en: Visitor
lv: Apmeklētājs

en: Standard
lv: Standarta

en: details
lv: detaļas

en: comment
lv: komentārs

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Information
lv: Informācija

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Reports
lv: Atskaites

en: Submission date
lv: Iesniegšanas datums

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: Page path
lv: Lapas ceļš

en: field
lv: lauks

en: Update settings
lv: Atjaunināšanas iestatījumi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Rating
lv: Reitings

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: View comment
lv: Skatīt komentāru

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Visitors
lv: Viesi

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: language
lv: valoda

en: Top visitors
lv: Top apmeklētāji

en: Submission
lv: Iesniegums
