Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to mk translation catalogue (22 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Categories
mk: Категории

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Modules
mk: Модули

en: path
mk: патека

en: Location
mk: Локација

en: comment
mk: коментар

en: Contact form
mk: Формулар за контакт
