Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (125 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Item
oc: Element

en: content
oc: contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Age
oc: Atge

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: unknown
oc: desconegut

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Categories
oc: Categorias

en: view
oc: veire

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Number
oc: Nombre

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: Modules
oc: Moduls

en: Section
oc: Seccion

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Event
oc: Eveniment

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: path
oc: camin

en: Keywords
oc: Mots claus

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: All
oc: Tot

en: hours
oc: oras

en: Submitted
oc: Somés

en: Page
oc: Pagina

en: Module
oc: Modul

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Comment
oc: Comentari

en: Score
oc: Marca

en: Location
oc: Emplaçament

en: Mode
oc: Mòde

en: Advanced
oc: Avançat

en: Medium
oc: Mejan

en: System
oc: Sistèma

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Company
oc: Societat

en: Events
oc: Eveniments

en: Referrer
oc: Referent

en: Top pages
oc: Top de las paginas

en: Filters
oc: Filtres

en: filters
oc: filtres

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: City
oc: Vila

en: sort
oc: triar

en: Full name
oc: Nom complet

en: Gender
oc: Sèxe

en: Key
oc: Clau

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: source
oc: font

en: API key
oc: Clau API

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: ago
oc: i a

en: Sources
oc: Fonts

en: Browser
oc: Navigador

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Source
oc: Font

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: People
oc: Personas

en: Website
oc: Site web

en: Standard
oc: Estandard

en: details
oc: detalhs

en: comment
oc: comentari

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Information
oc: Informacions

en: Form
oc: Formulari

en: Debug
oc: Depuracion

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: User profile
oc: Perfil utilizaire

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Reports
oc: Rapòrts

en: field
oc: camp

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion

en: View comment
oc: Aficha lo comentari

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Visitors
oc: Visitaires

en: Contact form
oc: Formulari de contact

en: language
oc: lenga

en: Top visitors
oc: Top dels visitaires

en: Title override
oc: Supplantation del títol

en: Add event
oc: Apondre un eveniment

en: static
oc: estatic
