Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (40 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд

en: Modules
os: Модултæ
