Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (168 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Item
pl: Element

en: content
pl: zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Age
pl: Wiek

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: unknown
pl: nieznane

en: Tags
pl: Tagi

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Social networks
pl: Portale społecznościowe

en: Categories
pl: Kategorie

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Modules
pl: Moduły

en: Section
pl: Sekcja

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Event
pl: Termin

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: path
pl: ścieżka

en: Search keywords
pl: Słowa kluczowe wyszukiwania

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Options
pl: Opcje

en: All
pl: Wszystko

en: hours
pl: godziny

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Page
pl: Strona

en: Module
pl: Moduł

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: To
pl: Do

en: Contacts
pl: Kontakty

en: From
pl: Od

en: Comment
pl: Komentarz

en: Score
pl: Wynik

en: Location
pl: Położenie

en: Mode
pl: Tryb

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Medium
pl: Średnie

en: dimensions
pl: wymiary

en: Phone
pl: Telefon

en: Terms
pl: Terminy

en: Company
pl: Firma

en: General
pl: Ogólne

en: Events
pl: Wydarzenia

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Targets
pl: Cele

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Top pages
pl: Najpopularniejsze strony

en: Filters
pl: Filtry

en: Ops
pl: Operacje

en: filters
pl: filtry

en: Flag
pl: Flaga

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Gender
pl: Płeć

en: Key
pl: Klucz

en: Tokens
pl: Wzorce

en: API key
pl: Klucz API

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: ago
pl: temu

en: Sources
pl: Źródła

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Source
pl: Źródło

en: People
pl: Ludzie

en: Visit
pl: Odwiedź

en: Visitor
pl: Odwiedzający

en: Website
pl: Strona WWW

en: Standard
pl: Standardowe

en: details
pl: szczegóły

en: comment
pl: komentarz

en: Storage
pl: Magazyn

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webform
pl: Formularz

en: Information
pl: Informacja

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: Form
pl: Formularz

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Search engines
pl: Wyszukiwarki

en: Sections
pl: Sekcje

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Organization
pl: Organizacja

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Screen
pl: Ekran

en: Reports
pl: Raporty

en: Submission date
pl: Data wysłania

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: Page path
pl: Ścieżka strony

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: field
pl: pole

en: Update settings
pl: Ustawienia aktualizacji

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Rating
pl: Ocena

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: Domain name
pl: Nazwa domeny

en: Add attribute
pl: Dodaj atrybut

en: View comment
pl: Pokaż komentarz

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Are you sure you want to delete @name?
pl: Czy na pewno chcesz skasować @name?

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Form type
pl: Typ formularza

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: language
pl: język

en: Top visitors
pl: Najczęściej odwiedzający

en: Title override
pl: Nadpisanie tytułu

en: Add event
pl: Dodaj zdarzenie

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Subsite
pl: Podserwis

en: static
pl: statyczne

en: Location type
pl: Typ lokalizacji

en: Pageviews
pl: Odsłony

en:  - None -
pl:  - Brak -

en: Intelligence
pl: Inteligencja

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Submission
pl: Zgłoszenie

en: Entity types
pl: Typy encji

en: 30 mins
pl: 30 minut

en: LinkedIn profile
pl: Profil LinkedIn

en: Engagement
pl: Zaangażowanie
