Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (30 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
