Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (80 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Categories
sl: Kategorije

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Modules
sl: Moduli

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Comment
sl: Komentar

en: Location
sl: Mesto

en: Mode
sl: Način

en: Medium
sl: Srednja

en: System
sl: Sistem

en: General
sl: Splošno

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Top pages
sl: Najbolj obiskane strni

en: Filters
sl: Filtri

en: Key
sl: Ključ

en: Sources
sl: Viri

en: Browser
sl: Brskalnik

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: People
sl: Uporabniki

en: Visitor
sl: Obiskovalec

en: Standard
sl: Standardni

en: details
sl: podrobnosti

en: comment
sl: komentiraj

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Reports
sl: Poročila

en: field
sl: polje

en: Admin
sl: Skrbnik

en: View comment
sl: Poglej komentar

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: language
sl: jezik

en: Top visitors
sl: Najaktivnejši uporabniki
