Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (67 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Tags
sq: Etiketat

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Categories
sq: Kategoritë

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Modules
sq: Modulët

en: path
sq: pozicioni

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Comment
sq: Komenti

en: Location
sq: Vendodhja

en: Mode
sq: Mënyrë

en: sources
sq: burimet

en: Medium
sq: Mesatar

en: System
sq: Sistemi

en: Referrer
sq: Referues

en: Top pages
sq: Faqet më aktive

en: Filters
sq: Filtrat

en: Sources
sq: Burimet

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: Visitor
sq: Vizitues

en: details
sq: hollësi

en: comment
sq: komenti

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: Reports
sq: Raportet

en: Contact form
sq: Formulari i kontaktit

en: language
sq: gjuha

en: Top visitors
sq: Përdoruesit më aktivë
