Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Comment
sr: Коментар

en: Mode
sr: Режим

en: Sources
sr: Извори

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Reports
sr: Извештаји

en: Entity type
sr: Тип ентитета
