Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (112 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Email address
be: Email адрас

en: Item
be: Элемент

en: content
be: змест

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Age
be: Узрост

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: page
be: старонка

en: more
be: болей

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Categories
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Image
be: Малюнак

en: Multiple
be: Мносны

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Modules
be: Модулі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: path
be: шлях

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: hours
be: гадзінаў

en: Page
be: Старонка

en: Module
be: Модуль

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Comment
be: Каментар

en: Score
be: Адзнака

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Mode
be: Лад

en: sources
be: крыніцы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Medium
be: Сярэдні

en: System
be: Сістэма

en: General
be: Агульны

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: Top pages
be: Папулярныя старонкі

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Filters
be: Фільтры

en: Order
be: Парадак

en: refresh data
be: абнавіць дадзеныя

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: metrics
be: мэтрыка

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Key
be: Ключ

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Sources
be: Крыніцы

en: Browser
be: Браўзер

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Source
be: Крыніца

en: Select List
be: абраць спіс

en: People
be: Карыстальнікі

en: Visitor
be: Наведвальнік

en: Standard
be: Стандарт

en: details
be: падрабязнасці

en: comment
be: каментар

en: Webform
be: Анкета

en: Form
be: Форма

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: Reports
be: Справаздачы

en: field
be: поле

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: data
be: Дадзенныя

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: View comment
be: Праглядзець каментар

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: Contact form
be: Форма кантакту

en: language
be: мова

en: Top visitors
be: Топ наведвальнікаў

en: refresh
be: абнавіць
