Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (95 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Tags
bg: Таг

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Categories
bg: Категории

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Multiple
bg: Множествен

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Modules
bg: Модули

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: hours
bg: часове

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Comment
bg: Коментар

en: Location
bg: Местоположение

en: Mode
bg: Режим

en: Medium
bg: Среда

en: Id
bg: Номер

en: System
bg: Система

en: Phone
bg: Телефон

en: General
bg: Общи

en: Referrer
bg: URL референт

en: Top pages
bg: Най-посещавани страници

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Order
bg: Поръчка

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Flag
bg: Информирай

en: Property
bg: Свойство

en: Key
bg: Ключ

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Sources
bg: Източници

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: Source
bg: Източник

en: People
bg: Потребители

en: Visitor
bg: Посетител

en: details
bg: детайли

en: comment
bg: Коментар

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Reports
bg: Доклади

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Dashboard
bg: Табло

en: Are you sure you want to delete @name?
bg: Сигурен ли сте че искате да изтриете @name?

en: Visitors
bg: Посетителите

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: language
bg: език

en: Top visitors
bg: Най-активни посетители
