Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (72 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: content
bs: sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Number
bs: Broj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: Event
bs: Događaj

en: path
bs: putanja

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Location
bs: Lokacija

en: Medium
bs: Srednje

en: System
bs: Sistem

en: Events
bs: Događaji

en: First name
bs: Ime

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Filters
bs: Filteri

en: Order
bs: Poredak

en: filters
bs: filteri

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: Source
bs: Izvor

en: Visitor
bs: Posjetilac

en: details
bs: detalji

en: comment
bs: komentar

en: Storage
bs: Pohrana

en: field
bs: polje

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Contact form
bs: Kontakt formular

en: language
bs: jezik
