Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (83 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: content
eo: enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Multiple
eo: Multopa

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: path
eo: vojo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Comment
eo: Komento

en: Location
eo: Loko

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Medium
eo: Medio

en: System
eo: Sistemo

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Top pages
eo: Popularaj paĝoj

en: Filters
eo: Filtroj

en: Order
eo: Ordo

en: Position
eo: Loko

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: City
eo: Urbo

en: Sources
eo: Fontoj

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: Picasa
eo: Pikasa

en: People
eo: Uzantoj

en: Visitor
eo: Vizitanto

en: details
eo: detaloj

en: comment
eo: komento

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: Reports
eo: Raportoj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: Contact form
eo: Kontakta formularo

en: language
eo: lingvo

en: Top visitors
eo: Plej oftaj vizitantoj

en: Add event
eo: Aldonu eventon
