Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (125 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Item
eu: Elementua

en: content
eu: edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: page
eu: orria

en: more
eu: gehiago

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: view
eu: ikusi

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Modules
eu: Moduluak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Event
eu: Gertaera

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: path
eu: bide-izena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Page
eu: Orria

en: Module
eu: Modulua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Mode
eu: Modoa

en: sources
eu: iturburuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Medium
eu: Ertaina

en: System
eu: Sistema

en: Terms
eu: Terminoak

en: General
eu: Orokorra

en: Events
eu: Gertaerak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Top pages
eu: Orri ikusienak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Order
eu: Ordena

en: Position
eu: Kokapena

en: filters
eu: iragazkiak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Flag
eu: Bandera

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Key
eu: Giltza

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: ago
eu: duela

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Source
eu: Iturburua

en: Select List
eu: Aukeratu zerrenda

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Visitor
eu: Bisitaria

en: Standard
eu: Estandar

en: details
eu: xehetasunak

en: comment
eu: iruzkina

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Information
eu: Informazioa

en: Form
eu: Formularioa

en: Debug
eu: Araztu

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Organization
eu: Erakundea

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: User profile
eu: Erabiltzailearen profila

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Reports
eu: Txostenak

en: field
eu: eremua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Admin
eu: Kudeatu

en: View comment
eu: Iruzkina ikusi

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: language
eu: hizkuntza

en: Top visitors
eu: Bisitari sarrienak

en: Organic group
eu: Talde organikoa

en: Pageviews
eu: Ikusitako orrialde kopurua

en: Configure your account, profiles, and reports.
eu: Konfiguratu zure kontu, profilak eta txostenak.
