Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (142 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Item
gl: Elemento

en: content
gl: contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Age
gl: Idade

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: page
gl: páxina

en: more
gl: máis

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Social networks
gl: Redes sociais

en: Categories
gl: Categorías

en: view
gl: vista

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Modules
gl: Módulos

en: Section
gl: Sección

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Event
gl: Evento

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: path
gl: ruta

en: Search keywords
gl: Procurar palabras clave

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Utility
gl: Utilidade

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Submitted
gl: Enviado

en: Page
gl: Páxina

en: Module
gl: Módulo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Comment
gl: Comentario

en: Score
gl: Puntuación

en: Location
gl: Localización

en: Mode
gl: Modo

en: sources
gl: fontes

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Medium
gl: Medio

en: System
gl: Sistema

en: Phone
gl: Teléfono

en: Company
gl: Compañía

en: General
gl: Xeral

en: Events
gl: Eventos

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Referrer
gl: Referente

en: Top pages
gl: Páxinas máis vistas

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Filters
gl: Filtros

en: Order
gl: Orde

en: Position
gl: Posición

en: filters
gl: filtros

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Property
gl: Propiedade

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Full name
gl: Nome completo

en: Key
gl: Clave

en: Tokens
gl: Comodines

en: source
gl: Orixe

en: ago
gl: fai

en: Sources
gl: Fontes

en: Browser
gl: Navegador

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Source
gl: Orixe

en: Select List
gl: Lista de selección

en: People
gl: Persoas

en: Visitor
gl: Visitante

en: Standard
gl: Estándar

en: details
gl: detalles

en: comment
gl: comentario

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Submissions
gl: Envíos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Information
gl: Información

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: Form
gl: Formulario

en: Debug
gl: Depuración

en: Search engines
gl: Motores de busca

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: Telephone
gl: Teléfono

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Keyword
gl: Chave

en: Reports
gl: Informes

en: Report settings
gl: Axustes do informe

en: field
gl: campo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Rating
gl: Valoración

en: report
gl: informe

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: View comment
gl: Ver comentario

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Visitors
gl: Visitantes

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: language
gl: idioma

en: Top visitors
gl: Visitantes principais

en: Submission
gl: Envío
