Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (112 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Item
hr: stavka

en: content
hr: sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Age
hr: Starost

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Tags
hr: Oznake

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Social networks
hr: Socijalne mreže

en: Categories
hr: Kategorije

en: view
hr: prikaz

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Modules
hr: Moduli

en: Section
hr: Sekcija

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Event
hr: Događanje

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: path
hr: putanja

en: Search keywords
hr: Ključne riječi pretraživanja

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Module
hr: Modul

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Comment
hr: Komentar

en: Score
hr: Rezultat

en: Location
hr: Lokacija

en: Mode
hr: Režim

en: Advanced
hr: Napredno

en: Medium
hr: Srednji

en: System
hr: Sustav

en: Phone
hr: Telefon

en: General
hr: Općenito

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Top pages
hr: Popularne stranice

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Filters
hr: Prečistači

en: Order
hr: Redoslijed

en: Position
hr: Pozicija

en:  ago
hr:  ranije

en: filters
hr: filteri

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Property
hr: Svojstvo

en: Full name
hr: Puno ime

en: Key
hr: Ključ

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Sources
hr: Izvori

en: Browser
hr: Preglednik

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: Source
hr: Izvor

en: People
hr: Korisnici

en: Visitor
hr: Posjetitelj

en: Standard
hr: Standardno

en: details
hr: detalji

en: comment
hr: komentar

en: Storage
hr: Spremnik

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: Reports
hr: Izvješća

en: field
hr: polje

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: View comment
hr: Pogledaj komentar

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: language
hr: jezik

en: Top visitors
hr: Najbolji posjetitelji
