Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (86 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Item
ku: دانە

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Age
ku: تەمەن

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: path
ku: ڕێرەو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Location
ku: شوێن

en: Mode
ku: جۆر

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: System
ku: سیسته‌م

en: General
ku: گشتی

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Key
ku: کلیل

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: Source
ku: سەرچاوە

en: People
ku: خەڵک

en: Visitor
ku: میوان

en: Standard
ku: ستاندارد

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: comment
ku: بۆچوون

en: Information
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: field
ku: خانە

en: View comment
ku: بۆچوون ببینە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Visitors
ku: میوانان

en: Contact form
ku: فۆرمی پەیوەندی

en: language
ku: زمان

en: Top visitors
ku: زۆرترین سەدانکەرەکان
