Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to lo translation catalogue (22 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: People
lo: ຄົນ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
