Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (135 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Item
ro: Produs

en: content
ro: conţinut

en: Groups
ro: Grupuri

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Age
ro: Vârstă

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: more
ro: mai multe

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: unknown
ro: necunoscut

en: Tags
ro: Etichete

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Categories
ro: Categorii

en: view
ro: afișează

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Number
ro: Număr

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Country
ro: Ţară

en: Image
ro: Imagine

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afişează

en: Modules
ro: Module

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: path
ro: cale

en: Search keywords
ro: Cuvinte cheie pentru căutare

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Email
ro: email

en: Options
ro: Opţiuni

en: All
ro: Toate

en: hours
ro: ore

en: Submitted
ro: Trimis

en: Page
ro: Pagina

en: Module
ro: Modul

en: To
ro: Către

en: Contacts
ro: Contacte

en: From
ro: De la

en: Comment
ro: Comentariu

en: Score
ro: Scor

en: Location
ro: Locaţia

en: Mode
ro: Mod

en: Advanced
ro: Avansat

en: Medium
ro: Mediu

en: dimensions
ro: dimensiuni

en: System
ro: Sistem

en: Phone
ro: Telefon

en: Company
ro: Companie

en: Events
ro: Evenimente

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Top pages
ro: Top pagini

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Filters
ro: Filtre

en: Order
ro: Comandă

en: Position
ro: Poziţie

en: filters
ro: filtre

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Property
ro: Proprietate

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Full name
ro: Numele complet

en: Key
ro: Cheie

en: API key
ro: Cheia API

en: ago
ro: în urmă

en: Sources
ro: Surse

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: Source
ro: Sursă

en: Select List
ro: Listă de selecţie

en: People
ro: Persoane

en: Visitor
ro: Vizitator

en: details
ro: detalii

en: comment
ro: comentariu

en: Storage
ro: Depozitare

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: Information
ro: Informații

en: Authors
ro: Autori

en: Form
ro: Formular

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: Telephone
ro: Telefon

en: User profile
ro: Profil utilizator

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Report settings
ro: Opţiuni rapoarte

en: Page path
ro: Calea paginii

en: field
ro: câmp

en: Update settings
ro: Actualizați setările

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Landing page
ro: Pagină destinație

en: Admin
ro: Administrator

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: View comment
ro: Vezi comentariul

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Visitors
ro: Vizitatori

en: Contact form
ro: Formular de contact

en: language
ro: limba

en: Top visitors
ro: Top vizitatori

en: Last activity
ro: Ultima activitate

en: Title override
ro: Suprascrieți titlul

en: Published date
ro: Data publicării

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
