Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (32 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Item
si: අයිතමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Age
si: වයස

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: page
si: පිටු

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Order
si: පිලිවෙල

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Reports
si: වාර්තා

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
