Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (155 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Item
sk: Položka

en: content
sk: obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: unknown
sk: neznáme

en: Tags
sk: Značky

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Categories
sk: Kategórie

en: view
sk: zobraziť

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Modules
sk: Moduly

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Event
sk: Podujatie

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: path
sk: cesta

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Page
sk: Strana

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Module
sk: Modul

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: To
sk: Komu

en: Contacts
sk: Kontakty

en: From
sk: Od

en: Comment
sk: Komentár

en: Score
sk: Skóre

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Mode
sk: Režim

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Medium
sk: Stredná

en: dimensions
sk: rozmery

en: System
sk: Systém

en: Phone
sk: Telefón

en: Terms
sk: Termíny

en: Company
sk: Spoločnosť

en: General
sk: Všeobecné

en: Events
sk: Udalosti

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Top pages
sk: Najlepšie stránky

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Filters
sk: Filtre

en: Order
sk: Poradie

en: Position
sk: Pozícia

en: filters
sk: filtre

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Property
sk: Vlastnosť

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Full name
sk: Celé meno

en: Key
sk: Kľúč

en: Tokens
sk: Tokeny

en: API key
sk: API kľúč

en: ago
sk: pred

en: Sources
sk: Zdroje

en: Browser
sk: Prehliadač

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Source
sk: Zdroj

en: People
sk: Používatelia

en: Visit
sk: Navštíviť

en: Visitor
sk: Návštevník

en: adding
sk: pripojenie

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Standard
sk: Štandardná

en: details
sk: podrobnosti

en: comment
sk: komentár

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Webform
sk: Webformulár

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: Information
sk: Informácia

en: Authors
sk: Autori

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: Form
sk: Formulár

en: Debug
sk: Ladenie

en: Search engines
sk: Vyhľadávače

en: Sections
sk: Sekcie

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Family name
sk: Priezvisko

en: Organization
sk: Firma

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Report settings
sk: Nastavenia výkazu

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: field
sk: pole

en: Update settings
sk: Upraviť nastavenia

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Admin
sk: Administrátor

en: data
sk: údaje

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: View comment
sk: Zobraziť komentár

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: language
sk: jazyk

en: Top visitors
sk: Najčastejší návštevníci

en: Add event
sk: Pridať udalosť

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Given name
sk: Meno

en:  - None -
sk:  - Žiadny -

en: Entity types
sk: Typy entít
