Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (72 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Tags
az: Teqlər

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: view
az: görünüş

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Search keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Keywords
az: Açar söz

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Module
az: Modul

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Comment
az: Şərh

en: Score
az: Hesab

en: Location
az: Məkan

en: Mode
az: Rejim

en: Advanced
az: Əlavə

en: Medium
az: Orta

en: System
az: Sistem

en: General
az: Əsas

en: Goal
az: Məqsəd

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Filters
az: Filtrlər

en: Position
az: Vəzifə

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
