Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (161 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Item
ca: Element

en: content
ca: contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Age
ca: Temps

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: page
ca: pàgina

en: more
ca: més

en: Last updated
ca: Última actualització

en: unknown
ca: desconegut

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: view
ca: mostra

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Number
ca: Número

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Section
ca: Secció

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Event
ca: Esdeveniment

en: path
ca: camí

en: Search keywords
ca: Termes de cerca

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Utility
ca: Utilitat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: hours
ca: hores

en: Submitted
ca: Tramès

en: Page
ca: Pàgina

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Module
ca: Mòdul

en: To
ca: Per

en: Contacts
ca: Contactes

en: From
ca: De

en: Comment
ca: Comentari

en: Score
ca: Puntuació

en: Location
ca: Localització

en: Advanced
ca: Avançat

en: Medium
ca: Mitjana

en: System
ca: Sistema

en: Phone
ca: Telèfon

en: Terms
ca: Termes

en: Company
ca: Empresa

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Goal
ca: Objectiu

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Targets
ca: Objectius

en: Referrer
ca: Referència

en: Top pages
ca: Pàgines més actives

en: Clicks
ca: Clics

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Filters
ca: Filtres

en: Order
ca: Ordre

en: Position
ca: Posició

en: filters
ca: filtres

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Flag
ca: Bandera

en: Property
ca: Propietat

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Full name
ca: Nom complet

en: Gender
ca: Gènere

en: Key
ca: Clau

en: Tokens
ca: Comodins

en: ago
ca: fa

en: Sources
ca: Fonts

en: Browser
ca: Navegador

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Source
ca: Font

en: Select List
ca: Llista de selecció

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: People
ca: Gent

en: Visit
ca: Visita

en: Visitor
ca: Visitant

en: Website
ca: Lloc web

en: Standard
ca: Estàndard

en: details
ca: detalls

en: comment
ca: comentari

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ca: Marqueu aquesta opció si l'usuari ha de poder escollir múltiples valors.

en: Information
ca: Informació

en: Authors
ca: Autors

en: Form
ca: Formulari

en: Debug
ca: Depuració

en: Sections
ca: Seccions

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: Organization
ca: Organització

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: User profile
ca: Perfil d'usuari

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Reports
ca: Informes

en: Report settings
ca: Paràmetres de l'informe

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Page path
ca: Camí de la pàgina

en: field
ca: camp

en: Update settings
ca: Paràmetres de l'Update

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Rating
ca: Valoració

en: Admin
ca: Administrador

en: data
ca: Dades

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: View comment
ca: Mostra el comentari

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Visitors
ca: Visitants

en: Form type
ca: Tipus de formulari

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: language
ca: idioma

en: Top visitors
ca: Visitants més actius

en: Title override
ca: Sobreescriptura del títol

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: Published date
ca: Data de publicació

en: Sort By
ca: Ordena per

en: start date
ca: data d'inici

en: end date
ca: data de fi

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: Submission
ca: Enviament

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
