Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (73 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: content
hy: պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: System
hy: Համակարգ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: People
hy: Մարդիկ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: View comment
hy: Դիտել մեկնաբանությունը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: language
hy: լեզու
