Intelligence (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (26 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: content
mg: votoatiny

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Medium
mg: Antonony

en: Source
mg: Loharano

en: People
mg: Olona

en: Reports
mg: Tatitra

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: language
mg: fiteny
