Intelligence (7.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (71 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Age
my: အသက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: more
my: ပို၍

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Tags
my: Tag များ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: System
my: စနစ်

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: People
my: လူများ

en: Visitor
my: လာရောက်လည်ပတ်သူ

en: Standard
my: စံ

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ
